MediDent Clinic

Náš tým

MDDr. Anna Havašová
vedoucí lékař MUDr. et MDDr. David Kolář

Podíváme se vám na zoubek.

Návštěvou MediDent Clinic se svěříte do péče vysoce profesionálního týmu lékařů, sester a zubních hygienistek. Jejich jediným zájmem je váš krásný a spokojený úsměv.

Naše zubní ordinace disponují špičkovým přístrojovým vybavením a splňují nejpřísnější požadavky na moderní stomatologii.

Filozofií MediDent Clinic je komplexní péče, komfort a dostupnost. Poskytujeme široké spektrum výkonů – od dentální hygieny a bělení zubů přes ošetření pod mikroskopem až po zubní chirurgii. Nabízíme bílé výplně, ošetřujeme kořenové kanálky, zavádíme zubní implantáty. Vše je díky účinné lokální anestezii prováděno bezbolestně.

Zvláštní pozornost věnujeme nejmenším pacientům. Děti jsou s péčí o zuby seznamovány hrou. Vstřícnost a klidná atmosféra zažene všechny obavy, dárek na rozloučenou potěší.

Naši lékaři si zakládají na individuálním přístupu a ochraně práv pacientů. Klienti jsou vždy seznámeni s postupem ošetření a je jim stanoven plán dlouhodobé péče. Tým odborníků MediDent Clinic funguje také jako konzilium.

Vážíme si vašeho času. Zavedli jsme mimořádně dlouhou ordinační dobu. Jsme vám k dispozici od 7 do 21 hodin. Stejně velký důraz klademe na pohodlné parkování a blízkost hromadné dopravy.

Co vás v MediDent Clinic čeká?

  • Příjemné a přátelské prostředí,
  • nadstandardně vybavená ordinace a pohodlná čekárna,
  • individuální přístup lékařů, sester i dentálních hygienistek,
  • speciální péče o dětský chrup,
  • bezbolestné ošetření,
  • dlouhá otevírací doba,
  • skvělá dostupnost.

Ordinace má uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami včetně VZP.

Za tým MediDent Clinic se na vás těší
MUDr. et MDDr. David Kolář
vedoucí lékař